פדיקור - מודיעין

אם את מחפשת פדיקור במודיעין הגעת למקום הנכון. בספא המדהים והחדשני שלנו אנחנו מציעים מבחר טיפולים שיתאימו בדיוק עבורך.

כל היציבה של הגוף שלנו נתמכת על ידי כפות הרגליים שסובלות מעומס רב במהלך היום. למרות שבדרך כלל יש נטייה לא ליחס חשיבות לכפות הרגליים שלנו, הן חשובות מאוד לתפקוד היומיומי שלנו וזקוקות גם הן לפינוק מדי פעם.

טיפול פדיקור

עיסוי על כורסאת מסאג’ מפנקת, ניקוי והסרת עור יבש וקשה, גזיזת ציפורניים, שיוף ומריחת לק, הטיפול מגיע עם 15 דקות רפלקסולוגיה מתנה! 

משך טיפול: עד 60 דקות.

טיפול פדיקור מתמקד במראה של כפות הרגליים שלנו. בטיפול פדיקור מטפלים בשכבות העור החיצוניות של כפות הרגליים, כאשר בטיפול מנקים ומתפחים את כפות הרגליים. במהלך הטיפול, העור היבש שנצבר בכפות הרגליים וסביב הציפורניים מוסר בעדינות, וכך ציפורני הרגליים מקבלות מראה זוהר ונקי יותר. בספא שלנו אנחנו מעניקים טיפולי פדיקור במודיעין לתושבי הסביבה, המטפלים בספא הם המובילים בתחומם עם ניסיון עשיר.

בנוסף לטיפוח וניקוי כפות הרגליים, טיפול פדיקור לרגליים יכול לתת גם מענה רפואי. ישנם שני טיפולי פדיקור שנפוצים מאוד כיום – הראשון הוא פדיקור רפואי והשני הוא פדיקור קוסמטי/אסטטי.

פדיקור קוסמטי/אסטטי – פינוק מושלם לכף הרגל

פדיקור קוסמטי/ אסטטי נועד בראשונה להעניק לרגל מראה אסטטי יותר,  במהלך הטיפול בפדיקור קוסמטי, המטפלת מסירה את העור הקשה והגס שנצבר בכף הרגל ומסביב לציפורניים.  יש נטייה להצטברות של עור גס בכף הרגל בגלל העומס הרב עליה. גזירה ושיוף של ציפורני כף הרגל נכללים גם כן בטיפול בכדי להעניק מראה נקי ומסודר לציפורני הרגליים.

פדיקור רפואי מענה טיפולי לבעיות שונות

טיפול פדיקור רפואי דומה מעט  לטיפול פדיקור אסטטי משום שגם הוא כולל תהליך של טיפוח וניקוי כפות הרגליים והציפורניים, אך מטרתו העיקרית של טיפול פדיקור רפואי הוא לתת מענה לבעיות רפואיות שונות בכפות הרגליים. הבעיות שבהן יכול לטפל פדיקור רפואי הן: יבלות, פטרת ציפורניים וציפורן חודרנית.

חשוב לציין שפדיקור רפואי הוא אינו טיפול פדיקור קוסמטי סטנדרטי, ולכן הוא מצריך הכשרה מיוחדת לכך. בטיפול בפדיקור רפואי ישנה חדירה לשכבות העור שבחלקן קרובות גם לכלי דם ולכן מטפל שאינו מנוסה יכול לגרום לפציעות ולנזק.

את מוזמנת להעניק לכפות הרגליים שלך זמן  של פינוק ועונג מושלם, אצלנו ב-DaySpa במודיעין. אנשי הצוות המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכן ויעזרו לכן להתאים את טיפול הפדיקור שיתאים לך.

 

פדיקור אקספרס

לקבלת תוצאה מושלמת, גוף ונפש, בטיפולי הפדיקור אקספרס שלנו,

תוזמני לשבת להנאתך על כורסת מסאג’ מפנקת שתנתק אותך ל60 דקות

מהעולם שבחוץ ותשחרר את המתח שהצטבר בשרירים.בו בזמן תזכי

לטיפול מקצועי הכולל: ניקוי והסרת עור יבש וקשה, גזיזת ציפורניים,

שיוף ומריחת לק.+ 15 דקות של טיפול רפלקסולוגיה למען הבריאות

 

התקשרי עוד היום לקביעת תור בטלפון: 08-9710077