פדיקור במודיעין

פדיקור במודיעיןפדיקור במודיעין

כשאת מחפשת באינטרנט טיפול פדיקור במודיעין, את לא רק מחפשת פדיקוריסטית טובה, את רוצה שזה יהיה קרוב לביתך, כי זמנך יקר ובעומק ליבך את מחפשת בד בבד מקום להירגע. שתוכלי לצאת באמצע   העבודה, ללכת לטיפול מרגיע ולשכוח את העולם ואת כל לחצי הבית והעבודה. הספא הבוטיקי    dayspa נוצר בדיוק למענך. יש באפשרותך לקבל טיפול אקספרס שאורכו שעה שבו תוזמני לשבת בהנאה מרובה על כורסת מסג’ מפנקת, כך שתוך כדי הטיפול ברגליך תקבלי עיסוי משחרר ומרגיע בגבך. תוך כדי מנוחת הנפש והגוף שתתחילי לחוות ננקה את כפות רגליך ונסיר את העור היבש והקשה, נגזוז את ציפורנייך,

לאחר מכן נשייף אותן בעדינות ונמרח עליהן לק. לאחר 45 דקות של טיפול, יש סיכוי שתרחפי כבר בעולמות אחרים ותצטערי לחשוב שהטיפול הסתיים, אז לא! מזומות לך עוד חמש עשרה דקות נעימות ומבריאות של רפלקסולוגיה. רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול עתיקה המפעילה באמצעות לחיצות שרשרת של תגובות חיוביות בכל אזורי הגוף. באמצעות הרפלקסולוגיה אפשר לפתוח חסימות אנרגטיות, להפריש אדרנלין לדם ולשחרר את האדם מכאבים וממחלות. בכל פעם שתבואי לטיפול פדיקור במודיעין, תזכי לקבל חמש עשרה דקות של טיפול רפלקסולוגי במתנה.

אם במקרה את זקוקה לטיפול פרא רפואי בכפות רגליך, תוכלי לבוא אלינו למניקור רפואי שאורכו תשעים דקות ולקבל בנוסף לניקוי ולהסרת של העור היבש והקשה, גזיזת הציפורניים ושיופן ומריחת לק, גם טיפול מעולה בפטרת, בציפורן חודרנית וביבלות. לצורך הפדיקור הזה ממתינה לך שוב כורסת העיסוי ומנה נאה של רפלקסולוגיה בתום הטיפול. את מוזמנת לבוא אלינו על בסיס קבוע, להתנתק ממטלותיך ודאגותיך ולהתחבר לגופך ונפשך בסדרת טיפול המשלבים, עיסוי  שוודי, עיסוי תאילנדי, קוסמטיקה, סאונה, אבנים חמות, טווינא ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן..