מניקור במודיעין

מניקור במודיעיןמניקור במודיעין

את משתוקקת לעשות מניקור במודיעין, קרוב לביתך, את רוצה גם לעשות פדיקור. את מחפשת באינטרנט פדיקור ומניקור במודיעין. מצאת מישהי, או שתיים, נפלא. אבל אז את נזכרת שהגיעה העת להוריד שיער ברגליים ואת משוטטת  שוב בגוגל מנסה לאתר מישהי מקצועית ונעימה, במודיעין כמובן! כבר קבעת שניים או שלושה תורים, הכל במודיעין, איזור מגורייך. ואז את נזכרת שמזמן לא קבלת טיפול קוסמטי ושוב את גולשת, הפעם את מחפשת קוסמטיקאית במודיעין. יש! הקוסמטיקאית נמצאה! את קובעת עוד תור, רושמת ביומן, רק שלא תתבלבלי בכתובות. מה עוד נחוץ לך להרגיש יפה, בריאה, רגועה ומאושרת? את יכולה ללכת למכון לטיפולי גוף, לקבל עיסוי. אם משהו מציק לך מבחינה בריאותית, טיפול רפלוקסולוגי יכול לעזור. היכן תמצאי רפלקסולוגית במודיעין? את מתלבטת: מדובר בהוצאות לא קטנות! על מה כדאי לוותר? אבל הכל חשוב אם את רוצה להיראות ולהרגיש במיטבך כדבר שבשגרה או לקראת אירוע חגיגי.

מה היית אומרת לו כל הטיפולים הללו היו נמצאים תחת קורת גג אחד? אילו יכולת לשלב כמה טיפולים יחד, לו מישהי מקצועית הייתה עושה לך תכנית טיפולית בהתאם לצרכייך, למצבך, ללוח הזמנים שלך ולתקציב שבידך? האם זה היה מקל עליך? לשם כך יצרנו את מרכז לטיפולי יופי, גוף ונפש dayspa.

dayspa

המתחם הקסום והנעים נמצא בעירך מודיעין, יש לנו מטפלים מכל התחומים שהוזכרו, די לריצות ולחיפושים! על פי תפישתנו האסטטית, שילוב של כמה טיפולים מתחומים שונים, טיפולים חיצוניים וטיפולים פנימיים שישפיעו על נפשך, בריאותך ומצב רוחך, נותנים את המענה האולטימטיבי להשבת היופי, לטיפוח היופי ולהשרשתו. הזמן שתצטרכי להשקיע יפחת, ההוצאות יצטמצמו והייעוץ מהלב. אנחנו ממוקמים במרכז ישפרו, כך שאם את משתוקקת לעשות מניקור במודיעין, אנחנו פה בשבילך עם שפע של טיפולים מפנקים ומיפים.

לפרטים נוספים לחצו כאן..